Contact

Verantwoordelijke per trainingsgroep
Kleuters Lotte Van Lerberghe lotte_vanlerberghe@hotmail.com
Start 2 gym Yoni Verbuyst yoni.verbuyst@gmail.com
Gymstars Greta De Meulenaere
greetdm135@hotmail.com
Gym 4 Fun Lotte Van Lerberghe lotte_vanlerberghe@hotmail.com
Toestelturnen TT Recrea meisjes Karlien Lambrigts karlien.l@hotmail.com
Toestelturnen TT Recrea jongens Jasper Beck jasper.beck1@gmail.com
Wedstrijd Toestelturnen TT Celina Van Hauter celina.vanhauter@hotmail.be
Recrea Acro Astrid Wynants astridwynants@hotmail.com
Acro beloften Emeline Vanhooren emeline.vanhooren@telenet.be
Wedstrijd Acro Tika Herremans
Tika.herremans@gmail.com
Gym voor volwassenen Greta De Meulenaere
greetdm135@hotmail.com

Bestuur
Voorzitter Paul van Lerberghe 0473 74 46 02
Ondervoorzitter Jessica De Volder 0476 614 699
Penningmeester Peter Buytaert 0479 45 83 54
Secretaris Paul Van Buyten 0485 68 39 62
Technische leiding Daniël Verbuyst 0474 89 02 31
Ledenbeheer Sofie Janssens 0472 58 92 89
P.R. verantwoordelijke Sarah De Smet 0476 81 09 58
sarah_de_smet7@hotmail.com

API (Aanspreekpunt Integriteit) van Gymfinity
API Els Eeckhaoudt els@vanlerberghe.be

Met algemene vragen kan u terecht bij info@gymfinity.be
Voor informatie betreffende inschrijvingen en lidgelden → info@gymfinity.be