Online shoppen via Trooper!

Denken jullie eens aan onze club Gymfinity wanneer jullie online shoppen? Black Friday, de Sint, kerst en nieuwjaar zijn in aantocht en in deze coronatijd wordt er massaal online gekocht!
Wij kunnen de steun goed gebruiken want sinds maart 2020 mogen we geen evenementen meer organiseren (Gymgala, spaghettiavond,…) en ook verkoopacties zijn verboden … zo zien wij veel inkomsten wegvallen voor onze club ;-(
Steun ons door heel eenvoudig langs de site www.trooper.be/Gymfinity te passeren voor je aankopen! Kies onze club Gymfinity en daarna de online webshop waar je wil aankopen. Meer dan 600 trooperpartnershops nemen deel (waaronder Dreamland, Torfs, Coolblue, Collect & Go, TakeAway,…..).
Het kost je geen eurocent meer ! Maar voor ons maakt dit wel een verschil want wij krijgen hierdoor gratis extra centjes. De aangesloten webshops schenken ons een klein percentage van je aankoopbedrag.
De club bedankt jullie alvast 💚💚

About the Author

By gymfinity / Administrator, bbp_keymaster on nov 24, 2020